Życzenia noworoczne i krótkie podsumowanie roku

Kochani, koniec roku tuż tuż. Z okazji zmiany daty, życzę Wam samych spełnionych planów i marzeń, a sobie, byśmy widywali się tu częściej :)

Zamykając ten rok spieszę poinformować Was, że jak na moje czasowe niedobory i tak jestem umiarkowanie zadowolona z częstotliwości tegorocznych publikacji na Tutsach :)

W 2017 opublikowałam łącznie 23 wpisy, w tym kilka Inspirujących tygodni, dwa inspirujące motywy – jeden o meksykańskim Święcie Zmarłych, drugi o piernikowych domkach. Było też o grach – Best Fiends i Wedding Escape. Kontynuuję także serię o serwisach z prawdziwie darmowymi materiałami dla grafików. Polecałam Wam w niej Iconfinder i Pixel Buddha. Ale najbardziej jestem dumna z publikacji autorskiego freebie z jesiennymi liśćmi i tutoriala z fajnym efektem dla tekstu. Tak to było w 2017.

Na 2018 planuję kontynuację tematyki związanej z grami, kolejne wpisy z poszczególnych serii, mnóstwo inspiracji i tutoriale.

A jak Wy wspominacie 2017 z Tutsami? Który artykuł był dla Was pomocny albo inspirujący? Czego (poza tutorilami w Incscape, nad którymi pracuję) spodziewacie się w 2018?

Na koniec – szampańskiej zabawy sylwestrowej i najlepszego 2018 roku :)

Podziel się dobrocią!

  1 Comment

  1. A ja chce więcej wpisów u siebie na blogu – poradników i recenzji sprzętu. Nobi jeszcze więcej ruchu chce na nim wygenerować. Plany ambitne – zobaczymy co z tego wyjdzie ;).

  Dodaj komentarz

  Your email address will not be published.

  *

  © 2024 Tutsy

  Theme by Anders NorenUp ↑