Jesień już tu jest. Zaczęła się deszczowo, co ściągnęło na mnie przygnębienie. Na szczęście radość, jaką czerpię z projektowania dodała mi skrzydeł.


Niedawno wybraliśmy się na rodzinny jesienny spacer do parku i nazbieraliśmy liści. Miałam z nimi trochę zabawy, bardzo fajnie było obcować z jesienią w tej postaci. Nie na przystanku autobusowym w strugach zimnego deszczu, ale właśnie z wielobarwnymi liśćmi, z kubkiem herbaty w ręku i kompozycjami kolorystycznymi. Bo w jesieni jest bogactwo barw.

Z liśćmi i jesiennymi motywami mierzyłam się już we wpisach Liściaste brushe do Photoshopa i Set darmowych jesiennych wzorków, ale dobrych, darmowych materiałów do projektowania nigdy za wiele, dlatego polecam Wam swój najnowszy mini-set 3 pędzli do Photoshopa z motywem jesiennych liści z drzew.

Ja wykorzystałam je do stworzenia jesiennej dekoracji w postaci 3 plakatów, ale ich zastosowanie na pewno jest znacznie szersze :)

Jak zwykle udostępniam tu swoje materiały za darmo z możliwością wykorzystywania ich w prywatnych i komercyjnych projektach. Zastrzegam jedynie, że nie wolno sprzedawać brushy jako takich. Będę bardzo wdzięczna za wszelkie linki do Waszych prac z moimi materiałami, creditsy również mile widziane, ale zupełnie nieobowiązkowe.

Pobierz brushe z jesiennymi liśćmi [.zip 665 KB]

Podziel się dobrocią!