GraphicTwister to fajne miejsce z darmowymi oraz płatnymi materiałami dla grafików, istniejące od 2012 roku. Na stronie znajdziecie głównie mockupy, ale także tekstury, fonty, czy vectory.

Jeśli zdarza się Wam poszukiwać w sieci darmowych materiałów do swojej graficznej pracy, to tutsowa seria z prawdziwie darmowymi materiałami jest właśnie dla Was. Dzisiejszy wpis jest już ósmym z kolei, w którym prezentuję Wam wybrany serwis udostępniający całkowicie darmowe materiały.

GraphicTwister

Charakterystyczne logo trąby powietrznej polubiłam od pierwszego wejrzenia, tym bardziej, że pod tym logo kryje się serwis, który od samego początku serwował wyjątkowe darmowe materiały. Odznaczały się one i nadal odznaczają wysoką jakością wykonania i wyglądem premium z możliwością darmowego pobrania i wykorzystywania do celów prywatnych i komercyjnych.
O ile dobrze pamiętam, na samym początku serwis prowadziła tylko jego założycielka – Kaja Świerczyńska. Teraz ekipa odrobinę się powiększyła, a zasoby na stronie znacznie urosły. Od samego początku lubiłam to, że za GraphicTwister stoją Polacy, podziwiałam skilla Kai i marzyłam (w sumie to nadal marzę) o współpracy, co nie wydaje się takie niemożliwe, bo twórcy GraphicTwister dają możliwość zasubmitowania własnego projektu.

Licencja

Poniżej wrzucam podgląd kilku materiałów, które znajdziecie na GraphicTwister. Pamiętajcie, że licencja serwisu mówi, że wszystkie mockupy można wykorzystywać zarówno w prywatnych, jak i komercyjnych projektach. Nie zezwala na redystrybucję plików .psd, aby podzielić się danym materiałem należy podlinkować do jego podstrony. Nie można także sprzedawać pobranych grafik. Jasna sprawa.

Baza serwisów z darmowymi materiałami

W tutsowej bazie serwisów z prawdziwie darmowymi materiałami dla grafików znajdziecie już kilka przydatnych linków. Kolejne będą pojawiały się wraz z nowymi wpisami z serii.

ZDJĘCIA:

IKONY:

MOCKUPY:

FONTY:

RENDERY 3D:

 

Podziel się dobrocią!