English version below
[PL] Ponieważ od kilku lat zawodowo zajmuję się projektowaniem grafiki do gier, postanowiłam, że będę dzielić się z Wami moimi inspiracjami w tym zakresie.

Codziennie oglądam cudowne grafiki innych projektantów gier, a w ramach researchu często gram w świetne produkcje. W obszarze moich zainteresowań są głównie webowe i mobilne, casualowe gierki, którymi umilamy sobie czas np. w podróży, ale nie zamykam się na większe, „pudełkowe” wydawnictwa. Mam nadzieję, że zainteresuję Was tematami, które chciałabym poruszać w „Inspirujących grach” i nowa seria znajdzie swoich fanów. Tymczasem, tak na dobry początek, zapraszam Was na stronę Enclave Games – niezależnego studia tworzącego mobilne gry HTML5, z którym współpracuję. Sprawdźcie koniecznie ich dział z grami i bawcie się dobrze ;)

[EN] In my professional work I’m a game designer, so I decied to share with you all my inspirations in this subject.
Every day I’m inspired with wonderful artworks of other game designers, and often play in great productions as a part of a researche. I’m interested mainly in web and mobile casual games, those which we play for example in bus, but I can also be inspired by big video game. I hope that you will find „Inspiring games” as a interesting topic for you, and a new serie will find its fans. Meanwhile, as a good start, I invite you to see the Enclave Games site – it’s an independent Game Development studio focused on mobile HTML5 games, and I work with them. Check out their games and have fun ;)
 

Podziel się dobrocią!