Darmowy florystyczny pattern

Jakiś czas temu kupiłam sobie fajne trampki. Nie dość, że wygodne, to jeszcze w urocze kwiatki. Odkąd je mam, chodzi za mną ten florystyczny motyw, który na nich się znajduje – jasne, pastelowe kwiatuszki na ciemnym, granatowym tle. Postanowiłam zrobić sobie taki wzorek, skoro potrafię ;)

Któregoś letniego dnia skoczyłam do pobliskich budek z kwiatami, zaopatrzyłam się w goździki, begonie, stokrotki i niecierpka i tak uzbrojona przystąpiłam do „graficzenia”. Minęło kilka tygodni, krajobraz zmienił się z letniego na zimowy i w końcu mogę podzielić się z Wami moim własnym florystycznym patternem – całkowicie za darmo.

Wzorek jest w wariancie seamless, czyli powtarza się w nieskończoność bez widocznych przejść. Udostępniam go w formacie .png oraz photoshopowym .pat za darmo do użytku zarówno w prywatnych, jak i komercyjnych projektach. Nie zezwalam na sprzedaż patternu jako takiego. Licencję znajdziecie w paczce .zip razem z podglądem wzorku.

Poniżej zamieszczam jeszcze przykłady zastosowania dla mojego kwiatowego freebie, a na samym dole znajdziecie link do pobrania.

Download: darmowy florystyczny pattern [.zip 791 KB]

Dajcie znać, czy wzorek trafia w Wasz gust :)
 

Podziel się dobrocią!

  1 Comment

  1. appreciation from Canada

   4 listopada 2019 at 10:01

   <3

  Dodaj komentarz

  Your email address will not be published.

  *

  © 2024 Tutsy

  Theme by Anders NorenUp ↑