English version below
EDITED: 2019-07-19
[PL] Dwa lata temu w mojej głowie zrodził się pomysł na serię wpisów o prawdziwie darmowych materiałach dla grafików. Wtedy o takich rzeczach pisywałam na prywatnym blogu (który już nie istnieje, a link przekieruje Was na mojego aktualnego prywatnego bloga ;P), ale pół roku temu powzięłam decyzję o przerzuceniu serii na Tutsy.

Czas najwyższy przejść od słów do czynów. W serii ukazały się do tej pory dwa wpisy – pisałam Wam o serwisie DesignerCandies z darmowymi renderami 3D, brushami do photoshopa, templatkami, teksturami i patternami. Pojawił się także wpis o najfajniejszym serwisie z darmowymi zdjęciami – Unsplash. W kolejnych odsłonach serii będę pisała Wam o serwisach, z których korzystam. To, co je łączy, to że udostępniają one prawdziwie darmowe materiały, które można pobrać od tak, bez tweetowania, czy podawania maila.
 
[EN] Two years ago I was thinking about starting new serie with cool freebies for designers. And I started it on my private blog. Then, about half a year ago, I decided to move the serie here, on Tutsy.
Well, it’s time to start acting. I wrote two posts already, both in polish only, but new ones will be in English too. If you want to see those two from past you can check out the post about DesignerCandies website, where you can find free 3D renders, brushes, templates, textures and patterns and another post about coolest website with free photos – Unsplash. In future posts I’m going to write about websites I’m using in my work. You can be sure one thing – those websites offers totally free stuff – no payment needed, no tweets required, no emails necessary.
 
 
Freebies #1. Zaczniemy na słodko: Designer Candies – nowy serwis udostępniający darmowe materiały.
Freebies #2. Najfajniejszy serwis z darmowymi zdjęciami – Unsplash.
 
 

Podziel się dobrocią!