W poprzednim wpisie z serii Freebies – prawdziwie darmowe materiały dla grafików pisałam Wam o miejscu, z którego lubię pobierać świetne mockupy. Takich miejsc jest oczywiście znacznie więcej, a kolejnym z nich jest strona GraphicBurger. Serwis jest tworzony od 2013 roku przez Raula Taciu z Rumunii. Sam autor określa siebie jako perfekcjonistę, myślę że to zamiłowanie do detali widać w udostępnianych na stronie mockupach i innych materiałach.

Stali bywalcy Tutsów zapewne zdążyli już zorientować się, o co chodzi w całej tej serii Freebies – prawdziwie darmowe materiały dla grafików, ale jeśli jesteś tu po raz pierwszy, spieszę wyjaśnić, że dzielę się w niej z Wami linkami i opisami fajnych stron, które całkowicie bezpłatnie udostępniają przeróżne materiały dla grafików. A jeśli piszę bezpłatnie, to mam na myśli, że wystarczy kliknąć pobierz i już ma się do dyspozycji dane freebie – bez podawania adresu mailowego, płacenie tweetem, czy lajkiem. Z każdym kolejnym postem w tej serii będę budować dla Was całą bazę takich serwisów, a na samym dole tego wpisu znajdziesz już garść z nich, o których do tej pory tu pisałam.

Graphic Burger

Na stronie Graphic Burger znajdziemy między innymi wysokiej jakości darmowe mockupy, to po nie głównie tam zaglądam, ale także całe UI Kity, ikonki, efekty dla tekstów, tła i inne.

Licencja

Odsyłam Was do dokładnej licencji serwisu Graphic Burger, z której dowiecie się o prawach i zastrzeżeniach, a tu zaznaczę jedynie, że materiały z tej strony mogą być wykorzystywane zarówno do osobistych, jak i komercyjnych projektów.

Baza serwisów z darmowymi materiałami

W tutsowej bazie serwisów z prawdziwie darmowymi materiałami dla grafików znajdziecie już kilka przydatnych linków. Kolejne będą pojawiały się wraz z nowymi wpisami z serii.

ZDJĘCIA:
Unsplash

IKONY:
Iconfinder

MOCKUPY:
Pixel Buddha
GraphicBurger

RENDERY 3D:
DesignerCandies

 

Podziel się dobrocią!