Straciliście wenę po całym tygodniu kreatywnego działania i nie możecie wymyślić już niczego sensownego? Zróbcie sobie przerwę i rzućcie okiem na poniższe zestawienie. Jak co weekend zamieszczam inspiracje zebrane z kilku ostatnich dni, aby wpłynęły na Was w pozytywny sposób i dały zastrzyk kreatywności na następny tydzień.

 


01. Rose App icon – Loggia
Aplikacja do detalicznej/hurtowej sprzedaży kwiatów ma świetną ikonkę za sprawą Loggia.
 


02. GetScheduled Lite App – User Menu – Mariusz Onichowski
Projekt aplikacji GetScheduled od Mariusza Onichowskiego z Gdańska przyciągnął moją uwagę ciekawym efektem hover na linkach widoku „user menu”.
 


03. Hearts and Minds – Long Do
Na hasło „serce i rozum” mamy silne skojarzenie z parą maskotek reklamujących usługi telekomunikacyjne. Jednak poza granicami naszego kraju skojarzenia mogą jeszcze być kreatywne ;) Np. logo serce i rozum od Long Do.
 


04. Il Mattino ha l’oro in bocca – Alberto Seveso
Eksperymenty włoskiego twórcy Alberto Seveso z tuszem i ultraszybką fotografią. Projekt powstał na potrzeby kampanii reklamowej szwedzkiej firmy produkującej zegarki Triwa.
 


05. Cucumber app icon – paul clifton
Kolejna ciekawa ikonka do aplikacji – tym razem koncepcja Paula Cliftona do aplikacji Cucumber.
 


06. Marijany Gligic photo
Fotografie modowe od Marijany Gligic.
 


07. Anims – Dironik
Zabawny GUI element od Dmitrya Romanovicha. To przykład na kreatywne podejście do w temacie, w którym powstało sporo oklepanych rozwiązań.
 


08. Dribbble Octopus – Lance Snider
W tej geometrycznej ilustracji ośmiornicy podziałało na mnie zestawienie kolorystyczne i świetnie zbudowana iluzja przestrzeni.
 


09. Sketch – Mike
Świetne szkice od Mikea | Creative Mints z Czech.
 


10. Key bowl
Miska na klucze z kluczy… jak mądrze! ;) Autor: Michael z Horsham w Australii.
 

Podziel się dobrocią!