Straciliście wenę po całym tygodniu kreatywnego działania i nie możecie wymyślić już niczego sensownego? Zróbcie sobie przerwę i rzućcie okiem na poniższe zestawienie. Jak co weekend zamieszczam inspiracje zebrane z kilku ostatnich dni, aby wpłynęły na Was w pozytywny sposób i dały zastrzyk kreatywności na następny tydzień.

 

 

 

 

 

1. Aplikacja do detalicznej/hurtowej sprzedaży kwiatów ma świetną ikonkę za sprawą Loggia.

 

 

 

 

2. Projekt aplikacji GetScheduled od Mariusza Onichowskiego z Gdańska przyciągnął moją uwagę ciekawym efektem hover na linkach widoku „user menu”.

 

 

 

 

3. Na hasło „serce i rozum” mamy silne skojarzenie z parą maskotek reklamujących usługi telekomunikacyjne. Jednak poza granicami naszego kraju skojarzenia mogą jeszcze być kreatywne ;) Np. logo serce i rozum od Long Do.

 

 

 

 

4. Eksperymenty włoskiego twórcy Alberto Seveso z tuszem i ultraszybką fotografią. Projekt powstał na potrzeby kampanii reklamowej szwedzkiej firmy produkującej zegarki Triwa.

 

 

 

 

5. Kolejna ciekawa ikonka do aplikacji – tym razem koncepcja Paula Cliftona do aplikacji Cucumber.

 

 

 

 

6. Fotografie modowe od Marijany Gligic.

 

 

 

 

7. Zabawny GUI element od Dmitrya Romanovicha. To przykład na kreatywne podejście do w temacie, w którym powstało sporo oklepanych rozwiązań.

 

 

 

 

8. W tej geometrycznej ilustracji ośmiornicy podziałało na mnie zestawienie kolorystyczne i świetnie zbudowana iluzja przestrzeni.

 

 

 

 

9. Świetne szkice od Mikea | Creative Mints z Czech.

 

 

 

 

10. Miska na klucze z kluczy… jak mądrze! ;) Autor: Michael z Horsham w Australii.

 

 

 

 

Podziel się dobrocią!