Zgodnie z wczorajszą zapowiedzią rzucam sobie i jeśli ktoś chce, to także Wam, kolejne tutsowe wyzwanie (#tutsyrzucajawyzwanie). Rzucam je sobie, bo chcę zrobić coś fajnego :) Po nietypowym mockupie torby na mąkę i ikonkach z miejscówek w moim rodzinnym mieście chciałabym kontynuować z tematami, które są mi najbliższe.

Wyzwanie #3:

Praktycznie całe moje studenckie życie na kierunku grafika obracało się wokół identyfikacji wizualnej. Aktualnie bardzo rzadko mam możliwość stworzenia spójnego systemu wizualnego. Ostatni raz, o ile dobrze pamiętam był kilka miesięcy temu. Tworzyłam wówczas oprawę eventu i czułam, że nadal to kocham ;)
Chciałabym, tym razem w całości na własne zamówienie, stworzyć coś takiego raz jeszcze.

Rzucam sobie wyzwanie na stworzenie identyfikacji wizualnej dowolnej firmy, eventu, marki (istniejącej lub nie).

Cel: Stworzenie czegoś spójnego, estetycznego, logicznego i czerpanie radości z tego zadania. Mam też ochotę, by przy okazji powstało coś przydatnego dla Was, czym będę mogła się z Wami podzielić.

Zasady wyzwania #3:


Na samym dole tego wpisu znajdziecie ogólne zasady serii inspirujące wyzwanie, a tu kilka wytycznych do dzisiejszego zadania:
1. Według zasad ogólnych, na realizację wyzwania mam 3,5 tygodnia (pkt 2 zasad ogólnych), ale ponieważ tym razem troszkę się ze wszystkim poopóźniałam, to zostały mi już tylko 3 tygodnie. Rozwiązanie pojawi się 28go kwietnia (mam nadzieję, że tego roku ;P)
2. Nie określam maksymalnej liczby elementów identyfikacji wizualnej do zaprojektowania, ale chciałabym zaprojektować minimum logo i jeden dowolny element.
3. Jeśli nie jesteś grafikiem, a czujesz potrzebę przyłączenia się do wyzwania, to na pewno znajdziesz jakiś punkt zaczepienia, np. wyzwaniem dla cukiernika może być stworzenie tortu firmowego, albo menu na firmowy bankiet, fotograf może zastanowić się nad spójną sesją produktową, urzędnik może wymyślić własny system archiwizacji dokumentów, a pełnoetatowa mama logiczną tablicę domowych obowiązków – sami widzicie, że to wyzwanie może być inspiracją dla każdego :)

Ogólne zasady serii inspirujące wyzwanie:

1. Każde nowe wyzwanie będzie pojawiać się w środy co 7 tygodni.
2. Po pojawieniu się nowego wyzwania mam (mamy) 3,5 tygodnia na jego realizację.
3. Każde wyzwanie kończy się w sobotę 3,5 tygodnia po ogłoszeniu nowego wyzwania.
4. Wyzwanie kończy się postem, w którym będę publikować swoje wyniki, a Wy będziecie mogli podzielić się swoimi w komentarzach. Możecie też wrzucać swoje dzieła w social media z hasztagiem #tutsyrzucajawyzwanie – na pewno będę śledzić ;)
5. Wyzwanie ma służyć zabawie, mam (mamy) się dobrze bawić przy jego realizacji :)
6. Nagrodą za zrealizowanie wyzwania na razie będzie satysfakcja, ale postaram się wkrótce zmienić tą zasadę na coś bardziej konkretnego ;)

Jeśli chcecie zobaczyć, jak ja radziłam sobie z dotychczasowymi wyzwaniami to zapraszam pod te linki:
Wyzwanie #1 i rozwiązanie wyzwania #1
Wyzwanie #2 i rozwiązanie wyzwania #2
 

Podziel się dobrocią!