Set darmowych walentynkowych ikonek

Mam przynajmniej dwa dobre powody, aby opublikować dzisiejszy wpis – po pierwsze mamy piątek, a piątek to idealny dzień na świeże freebie, a po drugie wkrótce walentynki i możecie akurat potrzebować jakichś słitaśnych, cukierkowo-różowych ikonek – sama nie wiem, ja bym potrzebowała ;)

Nie szukajcie dalej, bo oto daję Wam set 15 darmowych walentynkowych ikonek. W paczce, do której link zamieściłam pod poniższym obrazkiem, znajdziecie ikonki o rozmiarze 512x512px, w formacie .png z przezroczystym tłem, ale to nie wszystko! Dorzuciłam też ich odpowiedniki w wektorowym formacie .svg, co daje Wam nieograniczone możliwości ich edycji. W paczce jest też licencja, zezwalająca na wykorzystanie ikonek w prywatnych i komercyjnych projektach z jednym zastrzeżeniem – nie zezwalam na sprzedaż ikonek jako takich, a jeśli chcielibyście je gdzieś udostępnić, to linkujcie do tej strony, albo napiszcie na ewa.mazur@mypoint.pl ;)
Miłego użytkowania!

Download: Walentynkowe ikonki [.zip, 804 KB]
 

Na Tutsach znajdziecie też inne walentynkowe ikonki – o tu: Valentino – darmowy set ikonek od Sunbzy / Free Valentino icon set from Sunbzy.
 

Podziel się dobrocią!

  1 Comment

  1. appreciation from Canada

   4 listopada 2019 at 09:59

   These are lovely, thank you!

  1 Pingback

  1. June 2019 | MyPoint

  Dodaj komentarz

  Your email address will not be published.

  *

  © 2023 Tutsy

  Theme by Anders NorenUp ↑