Tutsy

Tutoriale, inspiracje i download dla designerów

Nietypowy Mockup – torba na mąkę / Unusual Mockup – Flour Bag

tutsy_post_imgEnglish version below
[PL] W ramach nowej serii na Tutsach – Inspirujące wyzwanie postanowiłam raz na jakiś czas postawić przed sobą nowy graficzny problem do rozwiązania – coś, co zawsze chciałam zrobić, a nie miałam czasu, coś, co ostatnio mnie zaintrygowało, albo wyzwanie rzucone przez Was.
 

Pierwszym projektem w Inspirującym wyzwaniu jest mockup torby na mąkę. Mock nietypowy, dlatego ucieszy mnie, jeśli komuś z Was się przyda.
Podejścia do realizacji tego wyzwania były dwa. Poniżej zamieszczam linki do pobrania plików .psd (darmowych), które zawierają obiekty inteligentne – miejsce na Wasz projekt. Jeśli te mockupy przypadną Wam do gustu możecie śmiało wykorzystać je w Waszych prywatnych, czy komercyjnych projektach.
 
[EN] As a part of the new series on Tutsy Inspiring Challenge I decided to challenge myself for some graphic related problem. For example something that always wanting to do, and I didn’t have time for this, something that inspired me recently, or challenge thrown by you.
First project in the Inspiring Challenge serie is the flour bag mockup. Unusual one, so I will be happy, if it turn to be helpful.

I faced this challenge twice. Below there are links to download the .psd files (free), which includes a Smart Object – space for your project. If you like this mockups you can go ahead and use them for your private or commercial projects.
 
 

01
 
Free Flour Bag Mockup #1 [.zip file size: 4,08 MB]
 
 
 

02
 
Free Flour Bag Mockup #2 [.zip file size: 16 MB]
 
 
 

Podziel się dobrocią!

  4 Comments

  1. Dziękuję za ten mockup! Zwłaszcza numer 2 jest świetny.
   O dziwo przyda się bardzo – Właśnie dostaliśmy na uczelni projekt „Co by było gdyby firma X produkowała Y” i mam za zadanie opracować branding mąki w stylu jednego z browarów :) Nie spodziewałam się znaleźć mockupu, a tu proszę :)

  2. efka

   27 stycznia 2016 at 13:57

   @Anna, bardzo się cieszę, że mockup się przyda :) Trzymam kciuki za Twój projekt – swoją drogą bardzo ciekawe założenie. Pozwól, że sobie zapiszę i może spróbuję kiedyś powalczyć z takim tematem w serii „Inspirujące wyzwanie”. Jeśli będziesz chciała pochwalić się efektami swojej pracy, to ślij linki w komentarzach, albo do mnie przez formularz kontaktowy. Jeszcze raz powodzenia!

  3. so nice mockups. thank you.
   it’s very very useful in my website design

  4. Thank you! It was very helpful!

  Dodaj komentarz

  Your email address will not be published.

  *

  © 2017 Tutsy

  Theme by Anders NorenUp ↑