Nietypowy Mockup – torba na mąkę / Unusual Mockup – Flour Bag

English version below
[PL] W ramach nowej serii na Tutsach – Inspirujące wyzwanie postanowiłam raz na jakiś czas postawić przed sobą nowy graficzny problem do rozwiązania – coś, co zawsze chciałam zrobić, a nie miałam czasu, coś, co ostatnio mnie zaintrygowało, albo wyzwanie rzucone przez Was.

Pierwszym projektem w Inspirującym wyzwaniu jest mockup torby na mąkę. Mock nietypowy, dlatego ucieszy mnie, jeśli komuś z Was się przyda.
Podejścia do realizacji tego wyzwania były dwa. Poniżej zamieszczam linki do pobrania plików .psd (darmowych), które zawierają obiekty inteligentne – miejsce na Wasz projekt. Jeśli te mockupy przypadną Wam do gustu możecie śmiało wykorzystać je w Waszych prywatnych, czy komercyjnych projektach.
 

[EN] As a part of the new series on Tutsy Inspiring Challenge I decided to challenge myself for some graphic related problem. For example something that always wanting to do, and I didn’t have time for this, something that inspired me recently, or challenge thrown by you.
First project in the Inspiring Challenge serie is the flour bag mockup. Unusual one, so I will be happy, if it turn to be helpful.

I faced this challenge twice. Below there are links to download the .psd files (free), which includes a Smart Object – space for your project. If you like this mockups you can go ahead and use them for your private or commercial projects.
 
 

01
 

Download: Free Flour Bag Mockup #1 [.zip, 4,08 MB]
 

02
 

Download: Free Flour Bag Mockup #2 [.zip, 16 MB]
 

Podziel się dobrocią!

  4 Comments

  1. Thank you! It was very helpful!

  2. so nice mockups. thank you.
   it’s very very useful in my website design

  3. efka

   27 stycznia 2016 at 13:57

   @Anna, bardzo się cieszę, że mockup się przyda :) Trzymam kciuki za Twój projekt – swoją drogą bardzo ciekawe założenie. Pozwól, że sobie zapiszę i może spróbuję kiedyś powalczyć z takim tematem w serii „Inspirujące wyzwanie”. Jeśli będziesz chciała pochwalić się efektami swojej pracy, to ślij linki w komentarzach, albo do mnie przez formularz kontaktowy. Jeszcze raz powodzenia!

  4. Dziękuję za ten mockup! Zwłaszcza numer 2 jest świetny.
   O dziwo przyda się bardzo – Właśnie dostaliśmy na uczelni projekt „Co by było gdyby firma X produkowała Y” i mam za zadanie opracować branding mąki w stylu jednego z browarów :) Nie spodziewałam się znaleźć mockupu, a tu proszę :)

  Dodaj komentarz

  Your email address will not be published.

  *

  © 2017 Tutsy

  Theme by Anders NorenUp ↑