Kiedyś piątek oznaczał dla mnie zarówno początk weekendu, jak i dzień ze świeżymi freebie. Czas powrócić do tego, co dobre.

Od niepamiętnych czasów darzę ogromną miłością wszelkiego rodzaju mockupy, które pomagają zwizualizować projekty graficzne. Wiem, że nie tylko ja, więc uwielbiam dzielić się swoimi mockupami z innymi ich miłośnikami.

Dziś mam dla Was .psd’ka z całkowicie edytowalnym mockupem brązowej, papierowej torby zakupowej. Wyedytować możecie zarówno grafikę na torbie, jak i kolor tła zdjęcia.

No i dodam jeszcze tylko, że plik .psd udostępniam za darmoszkę do użytku zarówno w prywatnych, jak i komercyjnych projektach.
Wypróbowałam i okazuje się, że to kosmiczne uczucie, kiedy dajecie mi znać, że korzystacie z moich freebie, więc jeśli zdarzy Wam się skorzystać z mockupu papierowej torby, to zarzućcie mi tu info. To oczywiście nie jest warunkiem do darmowego pobrania pliczku, do którego link znajdziecie tuż tuż poniżej ;) Jest to jedynie paliwo napędowe dla kogoś takiego jak ja ;)

Download: Mockup papierowej torby [.zip 12,5 MB]
 

Podziel się dobrocią!