Jeśli potrzebujecie kilku gotowych grafik przycisków do swojej gry i myślicie o czymś niebieskim, to rzućcie okiem na to, co dla Was dziś przygotowałam ;)

Konkretny kawałek czasu temu mój mąż End3r opublikował na githubie szablon Enclave Phaser Template z podstawową mechaniką casualowej gry napisany we frameworku Phaser. To taki starter dla początkujących lub leniwych programistów, którzy chcieliby stworzyć własną grę właśnie w Phaserze ;) W związku z tamtym projektem przygotowałam dla mojego męża paczkę przycisków, które są dostępne do użycia razem z szablonem.

Od tamtej pory często miałam ochotę przygotować osobną paczkę przycisków do użycia gdziekolwiek. Na Tutsach miałam już kilka podejść do UI w grach, ale to było wieki temu – ostatnia paczka pojawiła się na stronie w październiku 2014 roku (!) ;) Chciałabym, żeby dzisiejsze ui’owe freebie było jednym z wielu kolejnych, które znajdą się w najbliższym czasie w serii tutsy-darmo-dają ;)

Dajcie znać, czy takie paczki będą dla Was pomocne.

Licencja
W paczce .zip, zawierającej 15 rodzajów przycisków, które można użyć w designie gry znajdziecie również plik tekstowy o nazwie readme.txt – jest to licencja zezwalająca na wykorzystanie grafik zarówno w prywatnych, jak i komercyjnych projektach. Jedyne, czego zabraniam, to sprzedaż grafik jako takie. Jeśli chcecie podzielić się tym freebie podlinkujcie do tego artykułu.

Download: Darmowy UI do gier [.zip 1,66 MB]
 

Podziel się dobrocią!