Nie jesteś designerem, a chcesz, żeby Twój projekt wyglądał fajnie, ładnie, estetycznie? To jest możliwe! Z pomocą przychodzą różnego rodzaju paczki grafik – zarówno płatnych z dołączoną licencją, jak i darmowych (tu także zdarzają się licencje zezwalające na komercyjne użycie, albo innego rodzaju licencje, gdzie po spełnieniu warunków będziemy mogli wykorzystać grafiki w projektach komercyjnych).

W zależności od tego, nad jakim projektem pracujesz, są różne miejsca, w których możesz szukać materiałów graficznych. Rzuć okiem na serię prawdziwie darmowe materiały dla grafików, gdzie gromadzę linki do takich miejsc. Może znajdziesz tam coś dla siebie.

W dzisiejszym wpisie zebrałam konkretne materiały dla osób tworzących gry, np. programistów, którzy chcieliby wzbogacić swoje produkcje o jakościowe grafiki, ale nie posiadają budżetu na współpracę z designerem. Spokojnie – coś zaraz wykombinujemy ;) Może któryś z poniższych zestawów grafik wpasowuje się w Waszą koncepcję?

 

01. Idź pobrać tu: FREE Colored GUI
 


02. Idź pobrać tu: Free Jungle Cartoon GUI
 


03. Idź pobrać tu: GUI – Game Buttons fsy002
 


04. Idź pobrać tu: Gold 2d Mobile UI for casual game | CGA |
 


05. Idź pobrać tu: Graphic user interface for space adventure game Free Vector

 

Na Tutsach też mamy kilka paczek z darmowymi elementami interfejsu użytkownika do różnego typu gier. Sprawdźcie poniżej:


06. Idź pobrać tu: Słodki, darmowy UI Kit do gry
 


07. Idź pobrać tu:
Darmowy UI do gier – 15 rodzajów przycisków do wykorzystania w grach mobilnych

 


08. Idź pobrać tu: Świeży, wiosenny Game UI
 


09. Idź pobrać tu: Jesienny game UI
 


10. Idź pobrać tu: Elementy interfejsu do świątecznej gry
 


11. Idź pobrać tu: Karnawałowy UI KIT do gry
 

Podziel się dobrocią!